دوشنبه, 1 بهمن 1397

نمایشگاه ها

برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی


تقویم نمایشگاهی

فرصت
سرمایه گذاری و
مشارکت

پروژه هتل

و فروشگاه

فوق برنامه ها

برگزاری برنامه های متنوع در اوقات خارج از تقویم نمایشگاهی


کنسرت و ...

اخبار

نهمین نمایشگاه مبلمان وخانه مدرن ، از تاریخ 1 لغایت 5 بهمن ماه سالجاری به مدت 5 روز درفضای عمومی11000مترمربع و 2300 مترمربع فضای غرفه سازی شده، همزمان با دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستبافت در فضای 1200 متر مربع فضای غرفه سازی شده و با حضور بیش از 30 واحد تولیدی و بازرگانی، در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برگزار می گردد. زمان بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم همه روزه به مدت 5 روز از ساعت 16 لغایت 22 شب می باشد ، امیدواریم که برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان و خانه مدرن و فرش دستباف بتواند در شناسایی سلیقه های بازدیدکنندگان و رفع نیاز آنها گامی موثر بردارد .

شنبه, 29 دی 1397

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین از تاریخ 3 لغایت 7 دی ماه سال جاری در فضایی بالغ بر 6000 مترمربع فضای عمومی و 1900 مترمربع فضای غرفه سازی شده توسط شرکت نمایشگاهی آرتا نمانگر اردبیل برگزار خواهد گردید . ارائه آخرین مدل‌های لوازم خانگی ، علی‌الخصوص تولیدات داخلی ، تبادل دانش و اطلاعات بین تولیدکننده‌ها ، ایجاد فضای رقابتی به منظور افزایش حق انتخاب مصرف‌کننده‌ها ، آشنایی تولیدکننده‌ها با سلایق و نیازهای بازار، همچنین ایجاد نمایندگی توسط شرکت‌های تولیدی وبازرگانی در استان زنجان ، اهداف برپایی این نمایشگاه به شمار می‌رود . برگزاری نمایشگاه ‌هایی از این دست زمینه را برای دسترسی آسان تولیدکننده‌گان به بازار مصرف فراهم می‌کند . ضمنا ً ساعات بازدید برای عموم علاقمندان بعدازظهر ها از ساعت 15 الی 21 خواهد بود.

چهار شنبه, 5 دی 1397

نهمین نمایشگاه ناشران کتاب کشوراز تاریخ 9 لغایت 14 مهر ماه سال جاری توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در محل دائمی شرکت نمایشگاههای بین المللی کاسپین زنجان به مدت 6 روز برگزار خواهد گردید . فضای عمومی تحت پوشش و مسقف این نمایشگاه 14000 متر مربع و غرفه بندی انجام شده برای آن حدوداّ 4000 متر مربع می باشد. لازم به ذکر می باشد که 360 ناشر از کل کشور در این نمایشگاه حضور دارند از برنامه های جنبی این نمایشگاه نقد کتاب ، نقد ادبی و .... می باشد . ضمنا ساعات بازدید از این نمایشگاه برای عموم شهروندان 9 صبح تا 12 ظهر و 15 بعدازظهر لغایت 21 شب میباشد .

یکشنبه, 8 مهر 1397

ششمین نمایشگاه الکامپ و نمایشگاه تخصصی فن آوری اطلاعات و ارتباطات و جشنواره تلفن همراه و رسانه از 3 لغایت 6 مهر 1397 به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین در فضایی بالغ بر3600 متر مربع فضای عمومی وحدودا 1400مترمربع فضای غرفه سازی شده با حضور 25 شرکت خصوصی از استانهای زنجان تهران وحضور پررنگ 18 اداره دولتی و دانشگاه ها و شهرداری وحضور موثر استانداری ، سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای استان زنجان برگزار می شود . ساعت بازدید این نمایشگاه همه روزه از ساعت 15 بعد ازظهر لغایت 21شب وروز چهارشنبه 4 مهرماه از ساعت 10 صبح لغایت 21 شب جهت بازدید متخصصین و ادارات دولتی می باشد.

یکشنبه, 1 مهر 1397

جشنواره اقوام و فرهنگ ایرانی ، صنایع دستی ، سوغات و هدایا همزمان با دومین نمایشگاه بانوی ایرانی ، فرهنگ ایرانی از تاریخ 2 لغایت 8 مرداد ماه به مدت 7 روز در فضای عمومی 5000 متر مربع و غرفه بندی سه کریدور ویک سالن در فضایی بالغ بر 1500 مترمربع توسط شرکت توسعه فروغ فردا برگزار خواهد شد . در این نمایشگاه 80 مشارکت کننده از استانهای مختلف ایران از جمله :استانهای کرمانشاه ، گیلان ، تبریز ، خراسان ، اصفهان ، یزد و شیراز ، بوشهر، کرمان ، آذربایجان شرقی و غربی ، زنجان، تهران، قم ،محصولات و تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد . این نمایشگاه با هدف ایجاد آشنایی هر چه بیشتر مردم با سوغات و هدایای استان های دیگر برگزار می شود و برگزاری اینگونه نمایشگاه ها می تواند نقش به سزایی در رابطه با تبادل فرهنگ بین استان ها ایفا کند . ضمناً ساعات بازدید برای عموم علاقمندان از ساعت 4 بعداز ظهر لغایت 10 شب می باشد .

سه شنبه, 2 مرداد 1397