چهار شنبه, 28 آذر 1397

نمایشگاه ها

برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی


تقویم نمایشگاهی

فرصت
سرمایه گذاری و
مشارکت

پروژه هتل

و فروشگاه

فوق برنامه ها

برگزاری برنامه های متنوع در اوقات خارج از تقویم نمایشگاهی


کنسرت و ...

اخبار

نهمین نمایشگاه ناشران کتاب کشوراز تاریخ 9 لغایت 14 مهر ماه سال جاری توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در محل دائمی شرکت نمایشگاههای بین المللی کاسپین زنجان به مدت 6 روز برگزار خواهد گردید . فضای عمومی تحت پوشش و مسقف این نمایشگاه 14000 متر مربع و غرفه بندی انجام شده برای آن حدوداّ 4000 متر مربع می باشد. لازم به ذکر می باشد که 360 ناشر از کل کشور در این نمایشگاه حضور دارند از برنامه های جنبی این نمایشگاه نقد کتاب ، نقد ادبی و .... می باشد . ضمنا ساعات بازدید از این نمایشگاه برای عموم شهروندان 9 صبح تا 12 ظهر و 15 بعدازظهر لغایت 21 شب میباشد .

یکشنبه, 8 مهر 1397

ششمین نمایشگاه الکامپ و نمایشگاه تخصصی فن آوری اطلاعات و ارتباطات و جشنواره تلفن همراه و رسانه از 3 لغایت 6 مهر 1397 به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین در فضایی بالغ بر3600 متر مربع فضای عمومی وحدودا 1400مترمربع فضای غرفه سازی شده با حضور 25 شرکت خصوصی از استانهای زنجان تهران وحضور پررنگ 18 اداره دولتی و دانشگاه ها و شهرداری وحضور موثر استانداری ، سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای استان زنجان برگزار می شود . ساعت بازدید این نمایشگاه همه روزه از ساعت 15 بعد ازظهر لغایت 21شب وروز چهارشنبه 4 مهرماه از ساعت 10 صبح لغایت 21 شب جهت بازدید متخصصین و ادارات دولتی می باشد.

یکشنبه, 1 مهر 1397

جشنواره اقوام و فرهنگ ایرانی ، صنایع دستی ، سوغات و هدایا همزمان با دومین نمایشگاه بانوی ایرانی ، فرهنگ ایرانی از تاریخ 2 لغایت 8 مرداد ماه به مدت 7 روز در فضای عمومی 5000 متر مربع و غرفه بندی سه کریدور ویک سالن در فضایی بالغ بر 1500 مترمربع توسط شرکت توسعه فروغ فردا برگزار خواهد شد . در این نمایشگاه 80 مشارکت کننده از استانهای مختلف ایران از جمله :استانهای کرمانشاه ، گیلان ، تبریز ، خراسان ، اصفهان ، یزد و شیراز ، بوشهر، کرمان ، آذربایجان شرقی و غربی ، زنجان، تهران، قم ،محصولات و تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد . این نمایشگاه با هدف ایجاد آشنایی هر چه بیشتر مردم با سوغات و هدایای استان های دیگر برگزار می شود و برگزاری اینگونه نمایشگاه ها می تواند نقش به سزایی در رابطه با تبادل فرهنگ بین استان ها ایفا کند . ضمناً ساعات بازدید برای عموم علاقمندان از ساعت 4 بعداز ظهر لغایت 10 شب می باشد .

سه شنبه, 2 مرداد 1397

دوازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان و تاسیسات گرمایشی و سرمایشی از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ تیر ماه سالجاری به مدت ۴ روز در فضای عمومی ۳۷۵۰ متر مربع و غرفه بندی سه کریدور در فضایی بالغ بر ۱۱۰۰ متر مربع توسط شرکت آرتا نما نگر اردبیل برگزار خواهدشد. در این نمایشگاه حدودا ۶۰ واحد تولیدی و بازرگانی از استان های تهران ، زنجان ، آذربایجان شرقی ، اصفهان ، البرز ، مشهد ، یزد و چندین نمایندگی از کشورهای خارجی شرکت کرده اند . هدف اصلی این نمایشگاه ارائه توانمندیهای صنعت ساختمان در سطح استان و جذب نام آوران کشوری با هدف تبادل دانش و اطلاعات ، تعاملات اثربخش تکنولوژی و فنی و ارتقاء روابط صنعتی و معرفی و آگاه سازی بیشتر سرمایه گذاران ،کارآفرینان و مصرف کنندگان نهایی میباشد . ضمنا ساعات بازدید برای عموم علاقمندان از ساعت ۴ بعدازظهر لغایت ۱۰ شب می باشد .

دوشنبه, 25 تیر 1397

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون منزل از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۵ تیر ماه سالجاری به مدت ۵ روز در ۸۵۰۰ متر مربع فضای عمومی و بالغ بر ۳۴۰۰ متر مربع فضای غرفه سازی شده ،توسط شرکت نمایشگاهی آرتا نمانگر اردبیل برگزار خواهدشد . در این نمایشگاه ۱۱۰ واحد تولیدی و بازرگانی از استان های تهران،آذربایجان شرقی،خراسان رضوی،قزوین،البرز،شیراز،همدان،اصفهان،اردبیل،گیلان و زنجان شرکت کرده اند. دسترسی آسان و بدون واسطه خانواده ها به مبلمان ،آشنایی تولیدکنندگان با سلایق و درخواستهای مصرف کنندگان و دسترسی تولیدکنندگان به بازار مصرف زنجان ،تبادل اطلاعات و ایجاد فضای رقابتی بین تولیدکنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد . ضمنا ساعات بازدید برای عموم علاقه مندان از ساعت ۵ بعدازظهر لغایت ۱۱ شب می باشد

دوشنبه, 25 تیر 1397