جمعه, 30 شهریور 1397

نمایشگاه ها

برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی


تقویم نمایشگاهی

فرصت
سرمایه گذاری و
مشارکت

پروژه هتل

و فروشگاه

فوق برنامه ها

برگزاری برنامه های متنوع در اوقات خارج از تقویم نمایشگاهی


کنسرت و ...

اخبار

جشنواره اقوام و فرهنگ ایرانی ، صنایع دستی ، سوغات و هدایا همزمان با دومین نمایشگاه بانوی ایرانی ، فرهنگ ایرانی از تاریخ 2 لغایت 8 مرداد ماه به مدت 7 روز در فضای عمومی 5000 متر مربع و غرفه بندی سه کریدور ویک سالن در فضایی بالغ بر 1500 مترمربع توسط شرکت توسعه فروغ فردا برگزار خواهد شد . در این نمایشگاه 80 مشارکت کننده از استانهای مختلف ایران از جمله :استانهای کرمانشاه ، گیلان ، تبریز ، خراسان ، اصفهان ، یزد و شیراز ، بوشهر، کرمان ، آذربایجان شرقی و غربی ، زنجان، تهران، قم ،محصولات و تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد . این نمایشگاه با هدف ایجاد آشنایی هر چه بیشتر مردم با سوغات و هدایای استان های دیگر برگزار می شود و برگزاری اینگونه نمایشگاه ها می تواند نقش به سزایی در رابطه با تبادل فرهنگ بین استان ها ایفا کند . ضمناً ساعات بازدید برای عموم علاقمندان از ساعت 4 بعداز ظهر لغایت 10 شب می باشد .

سه شنبه, 2 مرداد 1397

دوازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان و تاسیسات گرمایشی و سرمایشی از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ تیر ماه سالجاری به مدت ۴ روز در فضای عمومی ۳۷۵۰ متر مربع و غرفه بندی سه کریدور در فضایی بالغ بر ۱۱۰۰ متر مربع توسط شرکت آرتا نما نگر اردبیل برگزار خواهدشد. در این نمایشگاه حدودا ۶۰ واحد تولیدی و بازرگانی از استان های تهران ، زنجان ، آذربایجان شرقی ، اصفهان ، البرز ، مشهد ، یزد و چندین نمایندگی از کشورهای خارجی شرکت کرده اند . هدف اصلی این نمایشگاه ارائه توانمندیهای صنعت ساختمان در سطح استان و جذب نام آوران کشوری با هدف تبادل دانش و اطلاعات ، تعاملات اثربخش تکنولوژی و فنی و ارتقاء روابط صنعتی و معرفی و آگاه سازی بیشتر سرمایه گذاران ،کارآفرینان و مصرف کنندگان نهایی میباشد . ضمنا ساعات بازدید برای عموم علاقمندان از ساعت ۴ بعدازظهر لغایت ۱۰ شب می باشد .

دوشنبه, 25 تیر 1397

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون منزل از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۵ تیر ماه سالجاری به مدت ۵ روز در ۸۵۰۰ متر مربع فضای عمومی و بالغ بر ۳۴۰۰ متر مربع فضای غرفه سازی شده ،توسط شرکت نمایشگاهی آرتا نمانگر اردبیل برگزار خواهدشد . در این نمایشگاه ۱۱۰ واحد تولیدی و بازرگانی از استان های تهران،آذربایجان شرقی،خراسان رضوی،قزوین،البرز،شیراز،همدان،اصفهان،اردبیل،گیلان و زنجان شرکت کرده اند. دسترسی آسان و بدون واسطه خانواده ها به مبلمان ،آشنایی تولیدکنندگان با سلایق و درخواستهای مصرف کنندگان و دسترسی تولیدکنندگان به بازار مصرف زنجان ،تبادل اطلاعات و ایجاد فضای رقابتی بین تولیدکنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد . ضمنا ساعات بازدید برای عموم علاقه مندان از ساعت ۵ بعدازظهر لغایت ۱۱ شب می باشد

دوشنبه, 25 تیر 1397

ششمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه ،ادوات باغبانی،تجهیزات گلخانه ای از تاریخ ۲۸ خرداد لغایت اول تیرماه سالجاری به مدت ۵ روز در فضای عمومی ۵۲۵۰ متر مربع و ۱۵۰۰ متر مربع فضای غرفه سازی شده برگزار خواهد گردید. در این نمایشگاه استان های مختلف ایران از جمله :گیلان مازندران ، زنجان،البرز ، قزوین ، قم ،تهران ، اصفهان ،خراسان رضوی و .... شرکت کرده اند و جمعا ۷۰ غرفه در این نمایشگاه حضور دارند . هدف از برگزاری این نمایشگاه :فرهنگ سازی محیط زیست در بین مردم ، شناسایی و تولید گونه های نادر گیاهان ، ایجاد رغبت در بازدیدکنندگان برای نگهداری انواع گیاهان زینتی ، معرفی گونه های بومی ایران می باشد . ضمنا ساعات بازدید برای عموم علاقه مندان از ساعت ۴ بعدازظهر لغایت ۱۰ شب می باشد .

دو شنبه, 28 خرداد 1397

هشتمین نمایشگاه مواد غذایی،لبنی، شیرینی و شکلات ،سومین نمایشگاه لباس، پوشاک ،سومین نمایشگاه تخصصی ظروف چینی و بلور و کریستال با حضور 250 غرفه دار وانجمن خیریه مهرانه که از روز شنبه 96/12/12 شروع بکار کرده بود در اعت 24 روز جمعه مورخه 96/12/18 با حضور حدودا 85600 نفر بازدید کننده به کار خود پایان داد.

یکشنبه, 20 اسفند 1396