یکشنبه, 30 تیر 1398

نمایشگاه ها

برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی


تقویم نمایشگاهی

فرصت
سرمایه گذاری و
مشارکت

پروژه هتل

و فروشگاه

فوق برنامه ها

برگزاری برنامه های متنوع در اوقات خارج از تقویم نمایشگاهی


کنسرت و ...

برنامه کاری نمایشگاههای بین المللی کاسپین استان زنجان سال 1397

اخبار

نمایشگاه فروش ویژه بهاره از تاریخ 17 لغایت 24 اسفند ماه سالجاری به مدت 8 روز درفضای عمومی 11500 مترمربع و 4200 مترمربع فضای غرفه سازی شده در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان توسط شرکت نمایشگاهی کیان نمای زنگان برگزار می گردد. از اهداف این نمایشگاه تامین مایحتاج و نیاز عمومی شهروندان بدون واسطه ، تامین نیاز کالاهای اساسی سبد خانوار، کمک به اقتصاد خانواده ها و حمایت از تولیدکنندگان داخلی است و همچنین عرضه مایحتاج مورد نیاز مردم برای شب عید با «قیمت» و «کیفیت» مناسب با توجه به لزوم تامین مایحتاج عمومی و تنظیم بازار و ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضا در آستانه فرا رسیدن عید نوروز ،برگزاری نمایشگاه‏های عرضه مستقیم کالا و فروش های فوق العاده در سطح شهر از جمله راهبردهای موثر در کنترل و تنظیم قیمت بازار در ایام پایانی سال است. ضمنا ساعات بازدید وخرید از این نمایشگاه به مدت 8 روز از ساعت 16 لغایت 22 شب برای علاقه مندان می باشد.

چهار شنبه, 15 اسفند 1397

نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو حمل و نقل ، ترانزیت و قطعات یدکی همزمان با هفتمین نمایشگاه موتور سیکلت ، دوچرخه ، اسکیت ، اسکوتر از تاریخ 23 لغایت 26 بهمن ماه سال جاری توسط شرکت پیام نگاران فاطر در فضای عمومی 4500 متر مربع و متراژ حدودا ً 1300 متر مربع غرفه بندی برگزار می گردد . در این نمایشگاه 40 شرکت تولیدکننده قطعات یدکی و نمایندگی فروش قطعات شرکتهای بازرگانی و تولیدی و همچنین شرکت مدیران خودرو حضور دارند که دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند . ضمناً ساعات بازدید برای عموم علاقمندان از ساعت 15 بعداز ظهر لغایت 21 شب می باشد . ضمنا افتتاح این نمایشگاه ساعت 18 عصر روز

سه شنبه, 23 بهمن 1397

نهمین نمایشگاه مبلمان وخانه مدرن ، از تاریخ 1 لغایت 5 بهمن ماه سالجاری به مدت 5 روز درفضای عمومی11000مترمربع و 2300 مترمربع فضای غرفه سازی شده، همزمان با دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستبافت در فضای 1200 متر مربع فضای غرفه سازی شده و با حضور بیش از 30 واحد تولیدی و بازرگانی، در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برگزار می گردد. زمان بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم همه روزه به مدت 5 روز از ساعت 16 لغایت 22 شب می باشد ، امیدواریم که برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان و خانه مدرن و فرش دستباف بتواند در شناسایی سلیقه های بازدیدکنندگان و رفع نیاز آنها گامی موثر بردارد .

شنبه, 29 دی 1397

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین از تاریخ 3 لغایت 7 دی ماه سال جاری در فضایی بالغ بر 6000 مترمربع فضای عمومی و 1900 مترمربع فضای غرفه سازی شده توسط شرکت نمایشگاهی آرتا نمانگر اردبیل برگزار خواهد گردید . ارائه آخرین مدل‌های لوازم خانگی ، علی‌الخصوص تولیدات داخلی ، تبادل دانش و اطلاعات بین تولیدکننده‌ها ، ایجاد فضای رقابتی به منظور افزایش حق انتخاب مصرف‌کننده‌ها ، آشنایی تولیدکننده‌ها با سلایق و نیازهای بازار، همچنین ایجاد نمایندگی توسط شرکت‌های تولیدی وبازرگانی در استان زنجان ، اهداف برپایی این نمایشگاه به شمار می‌رود . برگزاری نمایشگاه ‌هایی از این دست زمینه را برای دسترسی آسان تولیدکننده‌گان به بازار مصرف فراهم می‌کند . ضمنا ً ساعات بازدید برای عموم علاقمندان بعدازظهر ها از ساعت 15 الی 21 خواهد بود.

چهار شنبه, 5 دی 1397

نهمین نمایشگاه ناشران کتاب کشوراز تاریخ 9 لغایت 14 مهر ماه سال جاری توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در محل دائمی شرکت نمایشگاههای بین المللی کاسپین زنجان به مدت 6 روز برگزار خواهد گردید . فضای عمومی تحت پوشش و مسقف این نمایشگاه 14000 متر مربع و غرفه بندی انجام شده برای آن حدوداّ 4000 متر مربع می باشد. لازم به ذکر می باشد که 360 ناشر از کل کشور در این نمایشگاه حضور دارند از برنامه های جنبی این نمایشگاه نقد کتاب ، نقد ادبی و .... می باشد . ضمنا ساعات بازدید از این نمایشگاه برای عموم شهروندان 9 صبح تا 12 ظهر و 15 بعدازظهر لغایت 21 شب میباشد .

یکشنبه, 8 مهر 1397