یکشنبه, 7 خرداد 1396

نمایشگاه ها

برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی


تقویم نمایشگاهی

فرصت
سرمایه گذاری و
مشارکت

پروژه هتل

و فروشگاه

فوق برنامه ها

برگزاری برنامه های متنوع در اوقات خارج از تقویم نمایشگاهی


کنسرت و ...

اخبار

دومین نمایشگاه فرآورده های مواد غذایی و صنایع وابسته روز شنبه 06/03/96 در فضای عمومی 3600 متر مربع و غرفه بندی سه کریدر در فضایی بالغ بر 1000 مترمربع و با تعداد دوازده هزار نفر بازدیدکننده به کار خود پایان داد . در این نمایشگاه از شهرهای مختلف ایران : کرمانشاه ، کرج ، همدان ، مشهد ، اصفهان ، اردبیل ، تبریز ، رفسنجان ، یزد ، سراب ، قم ، زنجان ، قائم شهر ، میاندوآب شرکت کرده بودند و فرآورده های خود را به قیمت مناسب عرضه نمودند .

یکشنبه, 7 خرداد 1396

دومین نمایشگاه فرآورده های مواد غذایی و صنایع وابسته عصر امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان در فضای عمومی 3600 متر مربع و غرفه بندی سه کریدر در فضایی بالغ بر 1000 مترمربع گشایش یافت . این نمایشگاه از تاریخ 31 اردیبهشت لغایت 6 خرداد ماه به مدت 7 روز می باشد . به گزارش روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی کاسپین ، هدف اصلی این نمایشگاه این است تا با قیمت مناسب و بدون دخالت واسطه کالاهای ضروری و پر مصرف مردم در ماه مبارک رمضان از جمله : برنج ، روغن ،گوشت ، خشکبار و انواع سوغات استان ها عرضه شود ، همچنین ایجاد رقابت سالم بین فروشندگان مواد غذایی از دیگر اهداف این نمایشگاه میباشد .

یکشنبه, 31 اردیبهشت 1396

ششمین نمایشگاه گل و گیاه ، ادوات باغبانی ، تجهیزات گلخانه ای و اولین نمایشگاه طب سنتی و گیاهان دارویی روز جمعه 29/02/96 به کار خود پایان داد .این نمایشگاه در فضای عمومی 3600 متر مربع و غرفه بندی سه کریدر در فضایی بالغ بر 1000 مترمربع و با تعداد بیست و یک هزار و صد نفر بازدیدکننده با استقبال گرم مردم همراه بود . همچنین این نمایشگاه با اجرای زنده موسیقی محلی هر چه با شکوه تر برگزار شد.

شنبه, 30 اردیبهشت 1396

ششمین نمایشگاه گل و گیاه ، ادوات باغبانی ، تجهیزات گلخانه ای و اولین نمایشگاه طب سنتی و گیاهان دارویی از تاریخ 24 لغایت 29 اردیبهشت ماه به مدت 6 روز در فضای عمومی 3600 متر مربع و غرفه بندی سه کریدر در فضایی بالغ بر 1000 مترمربع توسط شرکت کیان نمای زنگان شروع به کار کرد . در این نمایشگاه استانهای مختلف ایران از جمله : گیلان ، مازندران ، زنجان ، البرز ، قزوین ، همدان ، تهران، آذربایجان غربی ، اصفهان ، خراسان رضوی شرکت کرده اند . هدف از برگزاری این نمایشگاه : فرهنگ سازی محیط زیست در بین مردم ، شناسایی و تولید گونه های نادر گیاهان ، ایجاد رغبت در بازدیدکنندگان برای نگهداری انواع گیاهان زینتی ، معرفی گونه های بومی ایران می باشد .

یکشنبه, 24 اردیبهشت 1396

مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی غذای اکو – جاده ابریشم با حضور فرماندار محترم شهرستان زنجان جناب آقای دکتر رسول بیات و شهردار محترم استان جناب آقای دکتر یگانه و نیز ریاست محترم میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان جناب آقای مهندس رحمتی برگزار شد . همچنین در طی این مراسم سفیر پاکستان از این جشنواره بازدید کردند . به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان در جشنواره بین المللی غذای اکو – جاده ابریشم امسال ، 13 کشور خارجی حضور داشتند که در فضایی بالغ بر متراژ عمومی 3600 متر و فضای غرفه بندی شده 1000 متر با تعداد بیست و هشت هزار و صد نفر بازدید کننده هر چه باشکوه تر برگزار شد .همچنین مراسم اختتامیه جشنواره با آتش بازی و اجرای زنده موسیقی محلی همراه بود . این نمایشگاه با اهداء لوح تقدیر به شرکت کنندگان در این جشنواره در ساعت 23 شب 22/02/96 خاتمه یافت .

یکشنبه, 24 اردیبهشت 1396